اخبار

Chatgpt برای اندروید هفته آینده راه‌اندازی می‌شود و پیش‌ثبت‌نام‌ها آغاز شده است

chatgpt

Chatgpt برای اندروید هفته آینده راه‌اندازی می‌شود

اپلیکیشن مستقل چت‌جی‌پی‌تی ChatGPT از آبان ماه تا ایفون (iOS) عرضه شد و اعلام شده بود که به زودی برای اندروید نیز ارائه خواهد شد. حالا، دو ماه بعد، اوپن‌ای‌آی (OpenAI) اعلام کرده است که اپلیکیشن چت‌جی‌پی‌تی برای اندروید هفته آینده منتشر خواهد شد.

 

علاقه‌مندان به تست اپلیکیشن Chatgpt  برای اندروید می‌توانند در فروشگاه گوگل پلی پیش‌ثبت‌نام کنند. این اپلیکیشن به صورت رایگان قابل استفاده خواهد بود و سابقه کاربر را در اندروید و دیگر دستگاه‌ها همگام‌سازی می‌کند، اما هنوز مشخص نیست که اولین بازارهایی که آن را دریافت خواهند کرد کدامند.

 

اوپن‌ای‌آی در معرفی اپلیکیشن چت‌جی‌پی‌تی برای اندروید، اعلام کرده است که این اپلیکیشن مستقل پاسخ‌های فوری، مشاوره‌های شخصی، الهام‌بخشی خلاقانه، نظرات حرفه‌ای و فرصت‌های یادگیری را برای کاربران فراهم خواهد کرد. اما اپلیکیشن اندروید ممکن است با اپلیکیشن iOS تفاوت‌هایی داشته باشد، زیرا اینجا با دو سیستم عامل متفاوت سروکار داریم و امکاناتی مانند ادغام سیری و شورت‌کات که در اپلیکیشن iOS وجود دارد، در اپلیکیشن اندروید ممکن است در دسترس نباشد.

 

اوپن‌ای‌آی (OpenAI) در توئیتر اعلام کرده است: “Chatgpt  برای اندروید را معرفی می‌کنیم! این اپلیکیشن هفته آینده به کاربران ارائه خواهد شد و می‌توانید از امروز در فروشگاه گوگل پلی پیش‌خرید کنید.”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *