اخبار

سامسونگ بعد از پنج سال گلکسی S10 را آپدیت کرد

گلکسی S10

سامسونگ بعد از پنج سال گلکسی S10 را آپدیت کرد

سامسونگ به‌طور غیرمنتظره و غافلگیرانه آپدیت امنیتی سپتامبر ۲۰۲۳ را برای خانواده‌ی گلکسی S10 منتشر کرد. این گوشی‌های گلکسی S10 در رویداد آنپکد سال ۲۰۱۹ معرفی شدند و شرکت سامسونگ به‌طور معمول برای این دسته از گوشی‌ها سه سال آپدیت اندروید و چهار سال آپدیت امنیتی ارائه می‌دهد.

گزارش‌ها حاکی از آن است که برخی از کاربران سری گلکسی S10 با اپراتور تلسل (Telcel) در مکزیک به‌صورت مخصوص آپدیت امنیتی سپتامبر را برای دستگاه‌های خود دریافت کرده‌اند. این تاکید می‌کند که آپدیت‌ها به‌طور متناوب برای دستگاه‌های مختلف و با توجه به اپراتورها و مناطق جغرافیایی منتشر می‌شوند.

آنچه مهم است، این اقدام نشانه‌ی توجه سامسونگ به امنیت دستگاه‌ها و پشتیبانی ادامه‌دار از آن‌ها است. اگرچه آخرین اعلام گوگل مرتبط با پیکسل ۸ و پیکسل ۸ پرو به معنای این نیست که سامسونگ نمی‌تواند پشتیبانی نرم‌افزاری خود را برای مدت طولانی‌تری ارائه دهد. از این‌رو، امکان دارد که سامسونگ در آینده به توسعه پشتیبانی نرم‌افزاری برای گوشی‌های خود ادامه دهد.

به‌هر حال، مشخص است که این اقدامات نشان می‌دهند که سامسونگ به به‌روز نگه‌داشتن امنیت دستگاه‌های قدیمی‌تر خود اهمیت می‌دهد و تلاش می‌کند تا کاربران خود را به خوبی خدمت‌رسانی کند.

منبع: زومیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *