مجموعه تل‌تاک فعالیت خود را در سال ١٣٧٨ با هدف ارائه‌ی جدیدترین و با کیفیت‌ترین فن آوری‌ها در زمینه‌ی تلفن همراه و لوازم جانبی آغاز نموده است. این مجموعه با به‌کارگیری روش های نوآورانه، ارائه‌ی خدمات و پشتیبانی بروز و شبکه‌ی توزیع گسترده در سراسر کشور، همواره در مسیر توسعه‌ی بازار و محصولات مربوط به این عرصه برآمده است. و امروزه به‌واسطه‌ی ارائه و شناخت محصولات با کیفیت در ایران و کشورهای همسایه از پیشگامان عرضه و توزیع تلفن همراه و لوازم جانبی به‌شمار می‌آید.

پرسنل:

افرادی که در مجموعه تل‌تاک مشغول به فعالیت هستند شامل مهندسین فنی و کارشناسان علوم بازرگانی می‌باشند که دارای کیفیت فنی ممتاز و تجربیات حرفه‌ای برجسته می باشند.

طرح شرکت:

استراتژی تجارت در تل‌تاک واردات،توزیع محصولات و ارائه‌ی خدمات پس از فروش مناسب می باشد. انتخاب بهترین محصول در بازار های جهانی، واردات و انعطاف پذیری در بازار، گذراندن مراحل فروش و پیشنهاد محصولات باکیفیت ، قیمت‌های رقابتی همراه با خدمات پس از فروش به مشتریان، رویکرد اساسی شرکت محسوب می‌شود.

بازاریابی توانمند:

پرسنل بخش فروش تل‌تاک با معرفی مستقیم محصولات ، شرکت در نمایشگاه های تخصصی و فروش کالا از طریق توزیع کنندگان سراسر کشور، به موفقیت‌های اقتصادی متعدی نایل شده است.

تیم خدمات فنی:

تیم مهندسی و کارشناسان فنی تل‌تاک، آماده برای پاسخگویی به هرگونه سوال یا مشکل به‌وجود آمده در زمان استفاده از محصولات در اولین تماس به مشتریان می باشند.

امروز تل تاک تمام قد و با افتخار برای بخشی از نیازهای شما پاسخی قاطع و محکم دارد. پاسخی که در پس آن هزاران ساعت تلاش روزمره، و فداکاری های بسیار نهفته، تا شما بدون دغدغه و آسان نسبت به تامین کالای مورد نیاز خود اقدام کنید.

مجموعه ای که پیش روی شماست، تلاش دارد تا بهترین های بازار جهانی را، به روز، با قیمت مناسب و تامین خدمات مناسب فروش درخور شان شما ارائه کند. و قطعا در این بین همواره در تلاش هستیم تا با توسعه خدمات خود و بهبود روش ها آسایش هرچه بیشتری شمارا در این زمینه فراهم آوریم.

انگیزه ما برای فعالیت در این حوزه کسب رضایت و خشنودی مشتریان بوده، تیم تل تاک در جهت بهبود روند کاری و توسعه خدمات خود همواره آماده شنیدن نظرات و انتقادات شما مشتری گرامی است.