مجموعه تل‌تاک فعالیت خود را در سال ١٣٧٨ با هدف ارائه‌ی جدیدترین و با کیفیت‌ترین فن آوری‌ها در زمینه‌ی تلفن همراه و لوازم جانبی آغاز نموده است. این مجموعه با به‌کارگیری روش های نوآورانه، ارائه‌ی خدمات و پشتیبانی بروز و شبکه‌ی توزیع گسترده در سراسر کشور، همواره در مسیر توسعه‌ی بازار و محصولات مربوط به این عرصه برآمده است. و امروزه به‌واسطه‌ی ارائه و شناخت محصولات با کیفیت در ایران و کشورهای همسایه از پیشگامان عرضه و توزیع تلفن همراه و لوازم جانبی به‌شمار می‌آید.

خرید و فروش عمده وسایل جانبی موبایل از تل تاک

برای مشاهده قیمت همکاری و خرید عمده باید حساب کاربری تایید شده داشته باشید. برای تایید حساب همکاری مراحلی که در زیر توضیح داده شده را انجام دهید. (کل فرآیند ثبت نام و تایید حساب طی چند دقیقه انجام خواهد شد) در صورت نیاز به راهنمایی بیشتر میتوانید با شماره ۰۲۱۶۶۱۷۱۲۸۶ تماس حاصل بفرمایید.

اگر شما مغازه دار یا پخش کننده هستید برای مشاهده قیمت های همکاری و خرید عمده  کافیست مراحل زیر را دنبال کنید:

۱- ابتدا در سایت ثبت نام کنید.

۲- بعد از ثبت نام ایمیل ثبت نامی، به همراه یک عکس از مغازه و یا کارت ویزیت خود را به شماره واتس اپ ۰۹۳۰۹۴۵۴۸۰۶ برای تایید حساب کاربری ارسال نمایید.

۳- بعد از ارسال ایمیل و عکس و تایید حساب همکاری توسط پشتیبانی تل تاک، تمامی قیمت های نمایش داده شده در سایت برای حساب شما قیمت همکاری و عمده خواهند بود.