مقالات

افشای تصاویری از محافظ نمایشگر سری گلکسی S22 که تفاوت ابعاد آن‌ها را نشان می‌دهد

افشای تصاویری از محافظ نمایشگر سری گلکسی S22 که تفاوت ابعاد آن‌ها را نشان می‌دهد

افشای تصاویری از محافظ نمایشگر سری گلکسی S22 که تفاوت ابعاد آن‌ها را نشان می‌دهد

سامسونگ خودش را برای معرفی گوشی‌های سری گلکسی S22 در اوایل سال آینده میلادی رونمایی می‌کند و این خانواده هم مانند نسل کنونی‌اش شامل سه عضو استاندارد، پلاس و اولترا می‌شود. حالا تصاویری از محافظ نمایشگر این محصولات به اینترنت راه پیدا کرده که یک دید کلی از ابعاد صفحه نمایش این گوشی‌های پرچمدار به ما می‌دهد.

گفته می‌شود سامسونگ در فصل اول ۲۰۲۲ و احتمالا در تاریخ ۸ فوریه (۱۹ بهمن) از نسل جدید پرچمدارهایش رونمایی می‌کند، بنابراین باید در هفته‌های آینده شاهد افزایش حجم اخبار و گزارش‌ها پیرامون این محصولات باشیم. طبق تصاویری که اخیرا از محافظ نمایشگر این گوشی‌های هوشمند منتشر شده، سامسونگ حاشیه‌های اطراف صفحه نمایش آن‌ها را کاهش می‌دهد.

علاوه بر اینکه در تصاویر به حاشیه اندک اطراف نمایشگر پی می‌بریم، با حفره مخصوص دوربین سلفی هم روبه‌رو هستیم. در حالی که سامسونگ در گلکسی زد فولد ۳ از دوربین سلفی زیر نمایشگر استفاده کرده، اما اکثر شایعات می‌گویند کره‌ای‌ها برای سری گلکسی S22 به سراغ چنین فناوری نمی‌روند.

طبق تصاویر، سامسونگ تنها گلکسی S22 اولترا را با نمایشگر خمیده در اختیار کاربران قرار می‌دهد. طبق تصاویر، گلکسی S22 و مدل پلاس آن مانند نسل کنونی‌شان با پنل تخت روانه بازار می‌شوند. انتظار می‌رود این دو گوشی هوشمند از نظر طراحی تفاوت چشمگیری با گلکسی S21 و S21 پلاس نداشته باشند.

افشای تصاویری از محافظ نمایشگر سری گلکسی S22 که تفاوت ابعاد آن‌ها را نشان می‌دهد

انتظار می‌رود نسل بعدی پرچمدارهای سامسونگ ضخامت کمتری نسبت به نسل کنونی داشته باشند. گفته می‌شود کره‌ای‌ها در مدل استاندارد از نمایشگر OLED با ابعاد ۶.۰۶ اینچ و رزولوشن فول اچ‌دی پلاس استفاده می‌کنند. همچنین گلکسی S22 پلاس هم به صفحه نمایش کوچکتری نسبت به نسل کنونی‌اش مجهز می‌شود و پنل ۶.۵۵ اینچی خواهد داشت. گلکسی S21 پلاس از نمایشگر ۶.۶۷ اینچی بهره می‌برد. طراحی دوربین اصلی این دستگاه‌ها احتمالا مشابه خواهد بود و از ماژول دوربین عمودی بهره خواهند برد.

در میان اعضای نسل بعدی پرچمدارهای سامسونگ، گلکسی S22 اولترا با سبک طراحی تازه می‌خواهد جای گلکسی نوت را بگیرد. گوشی‌های سری نوت که ظاهرا به پایان راه رسیده‌اند، جای خود را به این گوشی هوشمند می‌دهند و سامسونگ علاوه بر سبک طراحی مشابه گلکسی نوت، در این پرچمدارش از جایگاه مخصوص قلم S Pen هم استفاده خواهد کرد.

طبق تصاویر زنده‌ای که چند وقت پیش از این پرچمدار به اینترنت راه پیدا کرد، روی پنل پشتی گلکسی S22 اولترا با طراحی متفاوت دوربین روبه‌رو می‌شویم که در آن سنسورها به صورت جداگانه و خارج از ماژول مشخصی قرار می‌گیرند.

با توجه به اینکه فاصله تقریبا کمی تا معرفی سری گلکسی S22 داریم، باید منتظر انتشار گزارش‌های بیشتری درباره آن‌ها در هفته‌های پیش رو باشیم.

 

 

منبع: دیجیاتو