اخبار

اولین ساعت هوشمند وان پلاس اوایل سال ۲۰۲۱ راهی بازار می‌شود

oneplus watch

وان ‌پلاس در حال ساخت ساعت هوشمند است و اوایل سال آینده آن را راهی بازار می‌کند. این خبر را مدیرعامل وان‌پلاس در توییتر اعلام کرده است.

مدیرعامل وان‌پلاس شایعه چند ماه اخیر درباره ساعت هوشمند این شرکت را تأیید کرد و مشخص شد که اولین ساعت هوشمند وان‌پلاس در سال ۲۰۲۱ راهی بازار می‌شود. البته وان‌پلاس قبلا تلاش کرده بود که ساعت هوشمند بسازد؛ اما به نظر این‌بار جدی‌تر وارد این حوزه شده است. کارل پای، هم‌بنیان‌گذار وان‌پلاس، در سال ۲۰۱۶ طرحی از یک ساعت هوشمند منتشر کرد؛ ولی آن طرح هیچ ‌وقت ساخته نشد و وان‌پلاس تمرکز خود را روی ساخت گوشی گذاشت.

از آن زمان، وان‌پلاس محصولات مختلفی راهی بازار کرده است که از آن جمله می‌توان به وان‌پلاس بادز اشاره کرد. پس اصلا جای تعجب نیست که این شرکت ساعت هوشمند راهی بازار کند. البته هنوز هیچ اطلاعاتی درباره ساعت هوشمند وان‌پلاس منتشر نشده است و مشخص نیست ظاهر آن چگونه خواهد بود. حتی معلوم نیست از چه سیستم عاملی برای این محصول استفاده می‌شود.

پت لائو، یکی دیگر از بنیان‌گذاران وان‌پلاس، به این موضوع اشاره کرده است که با همکاری گوگل، قصد دارند سیستم‌عامل این ساعت هوشمند را توسعه بدهند. در حال حاضر فقط می‌دانیم این محصول سال آینده راهی بازار می‌شود. شاید در کنار معرفی وان‌پلاس ۹ و وان‌پلاس ۹ پرو در ماه مارس سال ۲۰۲۱، ساعت هوشمند وان‌پلاس هم معرفی شود.

منبع: زومیت