مقالات, اخبار

حذف نویز صدا قابلیت جدید ایرپاد پرو ۲

حذف نویز صدا قابلیت جدید ایرپاد پرو ۲

حذف نویز صدا قابلیت جدید ایرپاد پرو ۲

شرکت اپل قابلیت وقفه حذف نویز صدا را به ایرپاد پرو ۲ خود اضافه خواهد کرد.

ایرپاد پرو پیشرفته‌ترین هدفون بی‌سیم است که تاکنون از شرکت اپل ارائه شده است. این شرکت در حال آماده‌ سازی قابلیت دیگری در AirPods Pro ۲ در ماه‌های آینده است.

به گزارش سایت gizmochina؛ شرکت اپل درخواست ثبت اختراع جدیدی را برای یک ویژگی در AirPods Pro، با عنوان وقفه در حذف نویز ثبت کرده که پیش بینی می‌شود این قابلیت باعث شفافیت خودکار صدا شود. با استفاده از ویژگی جدید، کاربران می‌توانند از قبل تعیین کنند که حذف نویز چه زمانی باید متوقف شود.

کاربران می‌توانند ایرپاد جدید اپل را طوری تنظیم کنند تا صدا و نویز دستگاه از طریق تشخیص صدا، کلمات محرک و دستورات شفاهی قطع شود. افزون بر این افراد می‌توانند برای ایرپاد خود مخاطبین پیش فرض انتخاب کنند تا در هنگام تماس با آن‌ها هدفون به حالت وقفه در بیاید. این قابلیت فقط به مخاطبین محدود نمی‌شود، زیرا در حق اختراع ذکر شده که دستگاه می‌تواند صدا‌های مهمی مانند آژیر پلیس یا آمبولانس یا هشدار‌های دود یا آتش را تشخیص دهد و این صدا‌ها همچنین می‌توانند به عنوان محرک برای تغییر حالت تنظیم شوند.

حذف نویز صدا قابلیت جدید ایرپاد پرو ۲

انتظار می‌رود که  ایرپاد پرو ۲ در پاییز سال آینده به همراه تعداد زیادی از محصولات اپل به بازار‌های جهانی عرضه شود. همچنین شایعاتی مبنی بر این‌که هدفون‌های TWS می‌توانند با طراحی اصلاح شده و همچنین ویژگی‌های جدید مرتبط با سلامت عرضه شوند، وجود دارد.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان