مقالات, اخبار

کنگره جهانی موبایل 2022 با وجود کرونا امیکرون به صورت حضوری برگزار می‌شود

کنگره جهانی موبایل 2022 با وجود کرونا امیکرون به صورت حضوری برگزار می‌شود

کنگره جهانی موبایل 2022 با وجود کرونا امیکرون به صورت حضوری برگزار می‌شود

انجمن GSM، متولی اصلی برگزاری رویداد کنگره جهانی موبایل اعلام کرده که MWC 2022 ماه آینده از تاریخ ۹ تا ۱۲ بهمن به‌صورت حضوری در بارسلونا اسپانیا برگزار می‌شود. این رویداد در دو سال اخیر به خاطر همه‌گیری ویروس کرونا دچار مشکل شده بود، اما به نظر می‌رسد که امسال حتی شیوع سویه امیکرون هم جلوی برپایی این مراسم را نخواهد گرفت.

به گزارش وب‌سایت TechRadar، انجمن GSM در بیانیه‌ای اعلام کرده است: «با توجه به شرایط دائما در حال تغییر جهان، برنامه‌ریزی برای MWC پویا خواهد بود. ما مدام در حال بررسی جدیدترین اطلاعات از مقامات رسمی هستیم و برنامه‌های خود را با مطابق با آن تغییر می‌دهیم. تیم‌های ما مشغول آماده‌سازی MWC بارسلونا هستند که انتهای فوریه برگزار می‌شود و توصیه می‌کنیم برای کسب تمام اطلاعات لازم به منظور برنامه‌ریزی برای یک تجربه ایمن به وب‌سایت ما مراجعه کنید.»

شرکت‌های بزرگ به کنگره جهانی موبایل ۲۰۲۲ می‌روند؟

هفته گذشته شاهد برگزاری رویداد CES 2022 در لاس وگاس آمریکا بودیم. این نمایشگاه هم با وجود کناره‌گیری بسیاری از شرکت‌های بزرگ از حضور فیزیکی در محل رویداد، همچنان طبق برنامه برپا شد. با این حال، شرکت‌هایی مثل انویدیا، اینتل و AMD پنل‌های خود را به‌صورت آنلاین برگزار کردند. حالا باید منتظر بمانیم تا ببینیم MWC 2022 نیز سرنوشت مشابهی خواهد داشت و شرکت‌ها از حضور در آن امتناع می‌کنند یا خیر.

کنگره جهانی موبایل 2022 با وجود کرونا امیکرون به صورت حضوری برگزار می‌شود

انجمن GSM به شرکت‌کنندگان اطمینان داده که همه تدابیر بهداشتی لازم برای حفظ ایمنی و سلامت افراد حاضر در محل نمایشگاه را در نظر گرفته است. در وب‌سایت این انجمن ذکر شده که همه افراد برای حضور در کنگره موبایل امسال باید گواهی واکسن خود را ارائه کنند. البته چنان‌چه افراد قبلا به کرونا مبتلا شده باشند، با ارائه گواهی ابتلای قبلی یا تست منفی PCR می‌توانند در این رویداد حاضر شوند.

افزون بر این، مراکزی با حضور متخصصان بهداشت در محل نمایشگاه در نظر گرفته شده تا به شرکت‌کنندگانی که دچار مشکل می‌شوند کمک کند. بدیهی است که سیستم‌های تهویه، ضدعفونی سطوح و فاصله‌گذاری اجتماعی هم از دیگر تمهیداتی است که برای MWC 2022 اندیشیده شده است.

 

منبع: دیجیاتو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *