مقالات

مشکل نمایشگر آیفون ۱۳ با به روز رسانی حل می‌ شود

مشکل نمایشگر آیفون ۱۳ با به روز رسانی حل می‌ شود

مشکل نمایشگر آیفون ۱۳ با به روز رسانی حل می‌ شود

برخی از کاربران آیفون ۱۳ مشکلات صفحه نمایش این گوشی را به اپل گزارش کرده‌اند.

کاربران آیفون برای جلوگیری از مشکلات گوشی‌های خود باید سیستم‌ عامل تلفنشان را به آخرین نسخه به روز رسانی کنند.

در چند روز گذشته چندین کاربر هنگام استفاده از آیفون ۱۳ مشکل صفحه نمایش را به اپل گزارش کرده‌اند که استفاده از تلفن را بدون راه اندازی مجدد غیرممکن می‌کند. در ماه اکتبر کاربری پستی را منتشر کرد که صفحه نمایش آیفون ۱۳ پرو به رنگ صورتی درآمده و به مشکل برخورده است.

در حالی که برخی از مشتریان توانستند یک آیفون ۱۳ جدید تهیه کنند، برخی دیگر شانس مشابهی را نداشتند، زیرا اپل گفت که این فقط یک باگ نرم افزاری است.

مشکل نمایشگر آیفون ۱۳ با به روز رسانی حل می‌ شود

طبق گزارش های دریافتی، هنگام گرفتن عکس همین مشکل نیز وجود دارد و صفحه صورتی می‌شود. شرکت اپل این مشکل را Apple support تشخیص داد و گفت مشکلی وجود ندارد. روز گذشته یکی از کاربران اپل گزارش داد: “من در حال کار روی گوشی همراهم بودم که به طور ناگهانی صفحه آن صورتی شد؛ البته  قبل از آن جی پی اس را برای پیدا کردن یک آدرس  روشن کردم که پس از آن این اتفاق افتاد.”

گفته شده، اپل به کاربران توصیه می‌کند که از اطلاعات خود پشتیبانی کنند و آخرین به روز رسانی موجود را نصب کرده تا ناسازگاری نسخه برنامه و نسخه iOS را رد کنند. در حال حاضر، iOS ۱۵.۳ RC به رفع اشکال صفحه صورتی اشاره‌ای نکرده همچنین تا حدودی گیج کننده است، زیرا برخی از این گزارش‌ها برای اولین بار در زمان عرضه اولیه آیفون ۱۳ منتشر شد.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *