اخبار

اپل کار بر روی آیفون تاشو را آغاز کرده است

IPHONE FILIP

برخی از تولید کنندگان مانند سامسونگ و موتورلا مدت زیادی است که دستگاه های تاشو را به فروش می رسانند، شرکت دیگر نظیر شیائومی نیز در مرحله تولید گوشی های تاشو قرار دارد، اپل نیز کار خود را برای تولید گوشی تاشو آغاز کرده است.

 

آیفون تاشو اپل اکنون در دست توسعه است

بلومبرگ گزارش داد که اپل برای اهداف آزمایش داخلی، نمونه های اولیه نمایشگر های تاشو را توسعه داده است، آزمایش ها هنوز به اندازه کافی توسعه نداشته و هنوز نمونه های اولیه آیفون تاشو تولید نشده است.

برنامه عرضه آیفون تاشو‌ نهایی نشده است، اما گزارش ها حاکی از آن است که اپل در مورد سایز گوشی تحقیق کرده و به نظر می رسد گوشی تاشو آیفون از لحاظ سایز نزدیک Galaxy Z Flip باشد.

یکی از نمایشگرهای تاشو پیشنهادی تقریبا هم اندازه آیفون۱۲ پرو و حداکثر ۶.۷ اینچ است، و‌ لولایی که در آن استفاده شده به مانند لولای گوشی های سامسونگ نیست به این صورت که کمتر از بیرون قابل رؤیت است.

صرف نظر از اینکه اپل برای تولید این دستگاه چه سیاستی را پیش می گیرد، به نظر می رسد برای تولید آیفون تاشو به احتمال زیاد سال ها فاصله دارد و حتی ممکن است کل پروژه تولید آیفون تاشو منتفی شود. در مقابل شرکت سامسونگ تلاش چند برابری خود را برای کاهش قیمت دستگاه های تاشو برای فروش بیشتر را آغاز کرده است.

ترجمه شده توسط پشتیبانی فروشگاه لی مال

نوشته های مشابه