اخبار, مقالات

برنامه ریزی اپل، برای طراحی آیپد ۱۵ اینچی

Telltak iPad15 01 1400 09 30 SKH01

Telltak iPad15 01 1400 09 30 SKH01

اپل در حال کار روی یک iPad جدید ۱۵ اینچی با صفحه نمایش بزرگ برای بازار دستگاه‌ های خانگی است.

اپل معمولاً در میان شرکت‌های پیشرو  در عرضه محصولات مختلف است اما این غول فناوری در حوزه بلندگو‌های هوشمند، سهم حداقلی بازار را دارد. گزارش شده که اپل اکنون روی یک آیپد ۱۵ اینچی کار می‌کند. این آیپد با صفحه‌ نمایش بزرگ به گونه‌ای طراحی شده که می‌تواند از بلندگو‌های هوشمند این برند نیز پشتیبانی کند.

این گزارش نشان می‌دهد که آیپد بعدی با صفحه‌ نمایش بزرگ از تراشه‌ای قدرتمند استفاده می‌کند و یک دوربین درجه یک در جهت افقی داشته باشد. همچنین انتظار می‌رود که با پایه دیواری پشتیبانی شود و دارای دوشاخه برق در پشت باشد.

برنامه ریزی اپل، برای طراحی آیپد ۱۵ اینچی

حدس زده می‌شود که این دستگاه دو در یک باشد که می‌تواند به عنوان یک نمایشگر هوشمند برای خانه یا دو برابر شدن به عنوان یک تبلت استفاده شود. انتظار می‌رود این دستگاه تا چند سال دیگر رسمی شود، اما هر زمان که عرضه شود، قیمت گذاری در موفقیت آن بسیار تاثیرگذار خواهد بود. در حال حاضر آمازون با ۶۹ درصد و گوگل با ۲۵ درصد بر بازار اسپیکر‌های هوشمند تسلط دارند. یکی از عواملی که به آن‌ها کمک کرده است نیز، دستیار صوتی هوشمندشان است.

گزارش ها همچنین تایید می‌کند که اپل، آیپد پرو جدید خود را در دو مدل ۱۱ و ۱۲.۹ اینچی در سال آینده عرضه خواهد کرد. گفتنی است که هر دوی آن‌ها با نمایشگر مینی ال‌ ای دی عرضه می‌شوند و از شارژ بی سیم Mag-Safe و همچنین شارژ بی سیم معکوس پشتیبانی می‌کنند.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *